Nový projekt Short Stream finančně podpoří vznik krátkých filmů

01 srpna 2016

Film Industry

Nový projekt Short Stream finančně podpoří vznik krátkých filmů

Film Industry

Nový projekt Short Stream finančně podpoří vznik krátkých filmů

s

Ve spolupráci internetové televize Stream.cz, produkční společnosti Negativ, distribuční společnosti Aerofilms a Festivalu krátkých filmů Praha vzniká jedinečný projekt. Během podzimu 2016 investuje Stream.cz sumu 1 milion korun do výroby originálních krátkých hraných  filmů, které budou mít premiéru v lednu 2017 v rámci Festivalu krátkých filmů Praha a budou následně distribuovány online na internetovém portálu Stream.cz a v kinech prostřednictvím společnosti Aerofilms.

Filmy k realizaci budou vybrány ze scénářů zaslaných do 5. 9. 2016. Jedinými omezeními jsou délka filmu do 10 minut a realizovatelnost v rámci rozpočtu projektu. 

Přihlaste svůj scénář na krátký hraný film do soutěže, jejíž uzávěrka je 5. 9. 2016, a třeba i vy dostanete šanci jej v profesionálních podmínkách realizovat. Soutěž je otevřená pro jednotlivce i celé tvůrčí týmy. Jedinými omezeními jsou délka filmu do 10 minut a realizovatelnost v rámci rozpočtu projektu. Vyrobené filmy budou mít jedinečnou možnost být uvedeny zároveň v rámci festivalu krátkých filmů Praha, v online distribuci i v kinech po celé České republice.

Co hledáme?

Originální, nápadité, odvážné, vtipné a provokující náměty na krátké hrané filmy. Mladé filmaře, kteří chtějí diváky překvapovat, bavit a provokovat. A hlavně chtějí vymýšlet a točit filmy.

Více informací o projektu: www.shortstream.cz

Czech Film Center

oddělení Státního fondu kinematografie pro propagaci české kinematografie v zahraničí

Email: info@filmcenter.cz

Kontaktujte nás