CFC hledá producenty pro koprodukční fórum festivalu Cinekid 2019

06 srpna 2019

Film Industry

CFC hledá producenty pro koprodukční fórum festivalu Cinekid 2019

Film Industry

CFC hledá producenty pro koprodukční fórum festivalu Cinekid 2019

s

Státní fond kinematografie / Czech Film Center uzavřel v letošním roce opět partnerství s koprodukčním trhem Junior Co-production Market pořádaném v rámci festivalu dětských filmů Cinekid a konaném v termínu 21.-23.10. 2019.

Festival Cinekid, založený v roce 1986, se v průběhu let rozrostl v největší festival filmů, televizní tvorby a nových médií pro děti a mládež na světě. Součástí festivalu je také industry akce Cinekid for Professionals, na kterou se každoročně sjíždějí zástupci filmového průmyslu z více než 40 zemí světa. Třídenní program má několik částí včetně prestižního koprodukčního trhu pro projekty zaměřené na děti a mládež Junior Co-Production Market.

Koprodukční fórum představuje až 30 filmových a televizních projektů pro děti a mládež, které hledají koprodukční partnery a mají již alespoň z 10% zajištěné financování.

Program zahrnuje veřejnou prezentaci vybraných projektů, osobní schůzky a bohatý doprovodný program.

Naším cílem je prezentovat Českou republiku jako zajímavého koprodukčního partnera v oblasti dětské tvorby a posílit spolupráci na poli evropské koprodukce.

Proto zveme 2 vybrané české producenty či producentky, kteří mají zkušenost v oblasti dětské tvorby, koprodukce a minoritní koprodukce, aby se fóra zúčastnili a zapojili se do programu s cílem vstoupit do prezentovaných projektů jako čeští koproducenti.

Pokud máte zájem se programu zúčastnit, prosím vyplňte přiložený dotazník a zašlete jej na adresu marketa@filmcenter.cz nejpozději do 15.8.2019.

Výběr českých účastníků proběhne na základě doručených přihlášek Pozvání v případě výběru zahrnuje účast v programu, akreditaci a ubytování.

PŘIHLÁŠKA KE STAŽENÍ

Czech Film Center

Národní 28, 110 00 Praha 1
Česká republika

Email: info@filmcenter.cz

Kontaktujte nás