Sběr připravovaných projektů pro katalogy Czech Film Center

03 listopadu 2021

Film Industry

Sběr připravovaných projektů pro katalogy Czech Film Center

Film Industry

Sběr připravovaných projektů pro katalogy Czech Film Center

k

Konec roku se kvapem blíží, a zatímco v obchodech pomalu začne vánoční šílenství, u nás v Czech Film Center vyhlížíme tradiční katalogovou sezónu! Vydáváme tři oddělené publikace CZECH FICTION FILMS, CZECH DOCUMENTARIES, CZECH ANIMATION. Do každého katalogu potřebujeme informace o Vašich připravovaných i dokončených projektech za rok 2021.

Prosíme producenty o poskytnutí či doplnění informací o Vašich připravovaných filmech nebo seriálech ve všech fázích realizace, a to včetně minoritních koprodukcí a krátkých formátů do dotazníku, který naleznete pod odkazem níže.

K dokončeným filmům jsme sbírali informace průběžně, proto je do tohoto dotazníku prosím nevyplňujte. Pokud jsme Vás ale zatím nekontaktovali, neváhejte nám dát o svém filmu vědět skrze Dotazník dokončených filmů 2021. V případě nejasností ohledně Vašich dokončených filmů Vás budeme kontaktovat individuálně.

Dotazník připravovaných filmů:

(pro vstup do dotazníku je třeba vytvořit si profil na webovém rozhraní Visitor Page nebo se přihlásit do již vytvořeného profilu)

ENTER VISITOR PAGE

Uzávěrka odeslání informací o připravovaných projektech je 10. listopadu 2021 ve 23:59.

Pokud jste nám již někdy informace o svých projektech poskytli, měli byste je v dotazníku po přihlášení vidět a stačí je aktualizovat. Případně, pokud nám informace v minulosti vyplňoval do databáze někdo jiný z Vaší společnosti a budete je teď upravovat Vy, dejte nám vědět. My Vám data přiřadíme a nebude tak docházet k duplikacím.

Podmínky zařazení projektu do jednoho z katalogů naleznete zde.

K čemu Vámi vyplněné informace používáme:

Data poskytnutá v dotazníku nám zároveň i nadále slouží jako základ strukturované interní databáze připravovaných projektů, která nám umožňuje lepší přehled o vznikajících českých filmech. Uvedené informace slouží pouze CFC jako zdroj pro potenciální zahraniční partnery (festivaly, koprodukční trhy, vzdělávací programy), se kterými pravidelně spolupracujeme a nabízíme jim české filmy a projekty. 

Děkujeme Vám za čas strávený vyplněním dotazníku a spolupráci při propagaci Vašich projektů a české kinematografie obecně. V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat na info@filmcenter.cz.

Czech Film Center

oddělení Státního fondu kinematografie pro propagaci české kinematografie v zahraničí

Email: info@filmcenter.cz

Kontaktujte nás