Czech Film Springboard: Industry program na Finále Plzeň

03 dubna 2016

Film Industry

Czech Film Springboard: Industry program na Finále Plzeň

Film Industry

Czech Film Springboard: Industry program na Finále Plzeň

s

Ve spolupráci s festivalem Finále Plzeň letos představí Czech Film Center nový blok industry programu s názvem Czech Film Springboard.

Filmový festival Finále Plzeň, soutěžní přehlídka českých a slovenských filmů letos odstartuje svou novou éru. Jeho 29. ročník, který se uskuteční od 15. do 21. dubna 2016 v Plzni, přináší hned několik změn. Tou největší je nový organizační tým v čele s ředitelkou Evou Veruňkovou Košařovou. I letos v rámci festivalu proběhne od 18. do 20. dubna program pro filmové profesionály Industry Days. Na programu se tradičně bude podílet i Czech Film Center, nově s programem Czech Film Springboard, který zahraničním filmových expertům představí připravované české filmy.

Czech Film Springboard - Pitching & Round Tables

Přizvaní experti z různých oblastí filmového průmyslu budou s producenty a tvůrci konzultovat celkovou koncepci projektu, jeho mezinárodní potenciál, plánovanou realizační i exploatační strategii atd. Prezentace je letos poprvé přístupná pouze pro zvané profesionály a prezentující. 

Czech Film Springboard - Who is Who?

Neformální představení přítomných expertů. Své aktivity představí zástupci koprodukčních trhů, filmových festivalů i vzdělávacích programů, producenti i sales agenti.
Akce je otevřena všem filmovým profesionálům.

Czech Film Springboard - Funding News

Moderovaná diskuze o možnostech financování filmových projektů a koprodukce v zemích střední a východní Evropy. Jak funguje financování v Polsku, Maďarsku, Chorvatsku, Slovinsku ale i v Rumunsku představí zástupci tamních národních fondů.

Czech Film Center

oddělení Státního fondu kinematografie pro propagaci české kinematografie v zahraničí

Email: info@filmcenter.cz

Kontaktujte nás