CFC hledá mladého producenta či producentku na Rotterdam Lab 2019

27 listopadu 2018

Film Industry

CFC hledá mladého producenta či producentku na Rotterdam Lab 2019

r

Státní fond kinematografie/Czech Film Center uzavřelo partnerství s koprodukčním trhem CineMart konaném při MFF Rotterdam a tamním vzdělávacím workshopem pro mladé producenty ROTTERDAM LAB a hledá 1 mladého českého producenta či producentku, kteří se programu zúčastní.

Rotterdam Lab je pětidenní workshop pro mladé producenty z celého světa. Cílem je nabídnout začínajícím filmovým profesionálům možnost navázat zajímavé kontakty a etablovat se ve světě mezinárodního filmového průmyslu. Kromě užitečných kontaktů, přednášek a seminářů nabízí program také průpravu a základní orientaci v oblasti mezinárodního financování, prodeje a distribuce. Každoročně se programu účastní kolem 60 producentů z přibližně 25 zemí. Absolventi programu se do Rotterdamu často vracejí – ať už s projektem na koprodukční trh CineMart anebo přímo do některé programové sekce.

PODMÍNKY

Producent či producentka přihlášení do programu musí splňovat následující kritéria:

- věnuje se svébytně autorským filmům
- již realizoval alespoň 2 krátké filmy
- nerealizoval dosud více než 3 celovečerní filmy (v případě, že již realizoval více celovečerních filmů, vstupuje nově do oblasti mezinárodní koprodukce, začíná s novým typem filmů a podobně)
- má zájem o mezinárodní  filmové prostředí a projekty a chce se vzdělávat

Czech Film Center na základě přihlášek a za odborné pomoci vybere 1 kandidáta, který nejlépe splňuje zadané podmínky. Ten bude mít možnost se programu zúčastnit. Veškeré náklady jsou zahrnuty v pozvání, účastník si musí pouze zajistit cestu do Rotterdamu. Program je pětidenní a koná se v termínu 26. - 30.1.2019.

Pokud máte zájem se přihlásit, prosím zašlete správně a úplně vyplněnou přihlášku (níže) nejpozději do 2.12.2018 23:59 na adresu marketa@filmcenter.cz.

Výsledky budou oznámeny v termínu 5. - 6.12.2018.

PŘIHLÁŠKA KE STAŽENÍ

Czech Film Center

Národní 28, 110 00 Praha 1
Česká republika

Email: info@filmcenter.cz

Kontaktujte nás