CFC hledá mladého producenta či producentku na Rotterdam Lab 2019

27 listopadu 2018

Film Industry

CFC hledá mladého producenta či producentku na Rotterdam Lab 2019

Film Industry

CFC hledá mladého producenta či producentku na Rotterdam Lab 2019

r

Státní fond kinematografie/Czech Film Center uzavřelo partnerství s koprodukčním trhem CineMart konaném při MFF Rotterdam a tamním vzdělávacím workshopem pro mladé producenty ROTTERDAM LAB a hledá 1 mladého českého producenta či producentku, kteří se programu zúčastní.

Rotterdam Lab je pětidenní workshop pro mladé producenty z celého světa. Cílem je nabídnout začínajícím filmovým profesionálům možnost navázat zajímavé kontakty a etablovat se ve světě mezinárodního filmového průmyslu. Kromě užitečných kontaktů, přednášek a seminářů nabízí program také průpravu a základní orientaci v oblasti mezinárodního financování, prodeje a distribuce. Každoročně se programu účastní kolem 60 producentů z přibližně 25 zemí. Absolventi programu se do Rotterdamu často vracejí – ať už s projektem na koprodukční trh CineMart anebo přímo do některé programové sekce.

PODMÍNKY

Producent či producentka přihlášení do programu musí splňovat následující kritéria:

- věnuje se svébytně autorským filmům
- již realizoval alespoň 2 krátké filmy
- nerealizoval dosud více než 3 celovečerní filmy (v případě, že již realizoval více celovečerních filmů, vstupuje nově do oblasti mezinárodní koprodukce, začíná s novým typem filmů a podobně)
- má zájem o mezinárodní  filmové prostředí a projekty a chce se vzdělávat

Czech Film Center na základě přihlášek a za odborné pomoci vybere 1 kandidáta, který nejlépe splňuje zadané podmínky. Ten bude mít možnost se programu zúčastnit. Veškeré náklady jsou zahrnuty v pozvání, účastník si musí pouze zajistit cestu do Rotterdamu. Program je pětidenní a koná se v termínu 26. - 30.1.2019.

Pokud máte zájem se přihlásit, prosím zašlete správně a úplně vyplněnou přihlášku (níže) nejpozději do 2.12.2018 23:59 na adresu marketa@filmcenter.cz.

Výsledky budou oznámeny v termínu 5. - 6.12.2018.

PŘIHLÁŠKA KE STAŽENÍ

Czech Film Center

Národní 28, 110 00 Praha 1
Česká republika

Email: info@filmcenter.cz

Kontaktujte nás