Czech Joy in the Spotlight

Czech Joy in the Spotlight

Czech Joy in the Spotlight

a

„Czech Joy in the Spotlight“ je prezentace nových českých dokumentárních filmů uváděných v sekci Česká radost v rámci MFDF Ji.hlava, určená pro zahraniční, ale i domácí filmové festivaly, mezinárodní prodejce a další filmové profesionály přítomné na MFDF Jihlava, kterou pořádá Státní fond kinematografie/Czech Film Center společně s festivalem od roku 2016. 

V rámci prezentace Czech Joy in the Spotlight se každoročně představí okolo deseti nových českých dokumentárních filmů publiku složenému převážně ze zahraničních filmových profesionálů, jako jsou zástupci festivalů nebo sales agentů. Prezentace probíhá vždy během festivalu v Jihlavě.

Dokumentární filmy prezentují osobně režisér a producent díla. Na uvedení svého díla mají 9 minut, během kterých film představí a následně pustí pětiminutovou ukázku. Prezentace s ohledem na mezinárodní charakter akce probíhá v anglickém jazyce a po jejím skončení následuje neformální networkingová akce, na které se mohou prezentující osobně potkat se zahraničními hosty.

Více o předchozích ročnících ZDE

 

Czech Film Center

oddělení Státního fondu kinematografie pro propagaci české kinematografie v zahraničí

Národní 28, 110 00 Praha 1
Česká republika

Email: info@filmcenter.cz

Kontaktujte nás