Kontakt

Czech Film Center

Adresa naší kanceláře:

Veletržní 530/27
170 00, Praha 7-Holešovice
Česká republika

info@filmcenter.cz

Adresa pro doručování doporučených i obyčejných zásilek:

Státní fond kinematografie - odd. Czech Film Center
Dukelských hrdinů 47
170 00, Praha 7-Holešovice

Fakturační adresa

Státní fond kinematografie
Dukelských hrdinů 530/47
170 00 Praha 7, Česká republika
IČO: 01454455
DIČ: CZ01454455

http://fondkinematografie.cz/

Od 1. února 2017 se stalo Czech Film Center součástí Státního fondu kinematografie.

NÁŠ TÝM

Markéta Šantrochová
Markéta Šantrochová

Head of Czech Film Center

marketa(@)filmcenter.cz   /   
+420 724 329 948

Markéta vystudovala francouzštinu na Západočeské univerzitě a studovala překladatelství a tlumočnictví (francouzština) a český jazyk a literaturu na Univerzitě Karlově. Než nastoupila do CFC v roce 2004, více než osm let spolupracovala s programovým oddělením MFF Karlovy Vary. Od roku 2013 CFC vede a v květnu 2019 se stala také prezidentkou European Film Promotion, mezinárodní organizace sdružující evropské filmové instituce. Markétina agenda zahrnuje spolupráci s nejvýznamnějšími zahraničními festivaly včetně tzv. Velké trojky (Berlinale, Cannes, Benátky), zahraničními sales agenty nebo zástupci koprodukčních trhů, ale zabývá se také konzultacemi festivalových a vývojových strategií připravovaných filmů a vede Czech Film Springboard na Finále Plzeň nebo magazín CZECH FILM.

Barbora Lochmanová
Barbora Lochmanová

Festival Relations - Feature Films

barbora(@)filmcenter.cz   /   
+420 778 487 863

Barbora nastoupila do Czech Film Center v roce 2015 po dokončení bakalářských studií na Filozofické fakultě Masarykovy Univerzity v Brně – obory Teorie a dějiny filmu a audiovizuální kultury a Anglický jazyk a literatura. Během studií pracovala pro několik filmových festivalů včetně Letní filmové školy nebo festivalu Mezipatra v Brně. V CFC má na starosti komunikaci se zahraničními filmovými festivaly se zaměřením na celovečerní hraný film a dětský film, připravuje návrhy festivalových strategií pro nové hrané filmy, spravuje interní databázi připravovaných českých filmů, webovou databázi dokončených filmů a průvodce zahraničními festivaly určený českým filmovým profesionálům. Stará se také o produkční zajištění účasti CFC na filmových trzích v Berlíně a v Cannes.

Vítězslav Chovanec
Vítězslav Chovanec

Festival Relations - Documentary & Short Films

vitezslav(@)filmcenter.cz   /   
+420 778 487 864

Vítězslav je absolventem magisterského studia oboru Teorie a dějiny filmu a audiovizuální kultury na Filozofické fakultě Masarykovy univerzity a v Czech Film Center začal pracovat v roce 2017. Během studií pracoval v České televizi na pozici asistenta dramaturgie a spolupracoval s MFF Karlovy Vary nebo s MFDF Jihlava. Rád o filmu také píše – aktuálně pro časopis Cinepur a podílí se na výběru filmů pro festival Jeden svět. V CFC má na starosti komunikaci se zahraničními filmovými festivaly zaměřenými na dokumentární a krátký film a konzultuje festivalové strategie pro nové dokumentární a krátké filmy. Mimo to každoročně zajišťuje vydání kolekce Czech Short Films a připravuje českou prezentaci na filmovém trhu krátkých filmů v Clermont-Ferrand.

Jaroslav Kejzlar
Jaroslav Kejzlar

Editor & Communication

jaroslav(@)filmcenter.cz   /   
+420 601 326 883

Jaroslav nastoupil do Czech Film Center na začátku roku 2019. Za sebou má studia Multimediální žurnalistiky na Vyšší odborné škole publicistiky, ale studoval také Filmová studia na Univerzitě Karlově. Má zkušenosti z oblasti zpravodajství, pracoval mimo jiné pro Seznam Zprávy nebo TV Barrandov. Od roku 2017 také přispívá recenzemi do filmové sekce časopisu Full Moon. Jeho pozice editora zahrnuje tvorbu obsahu webu a jeho technickou správu, přípravu newsletterů, statistik a podkladů pro tiskové zprávy. Stará se také o sociální sítě CFC.

Magdalena Makovská
Magdalena Makovská

Administration, production

magda(@)filmcenter.cz   /   
+420 774 316 427

Magdalena vystudovala Kulturní dějiny na Filozofické fakultě Univerzity Pardubice a v minulosti pracovala mimo jiné v produkčním oddělení Mezinárodního filmového festivalu Praha – Febiofest, ale také jako šéfeditorka databáze Filmového přehledu v Národním filmovém archivu nebo jako koordinátor vývoje nové databáze a webu pro mezinárodní organizaci dok.incubator. V Czech Film Center je od března 2019 a stará se o veškerou administrativu a produkční zajištění našich akcí.

Czech Film Center
oddělení Státního fondu kinematografie pro propagaci české kinematografie v zahraničí

Email: info@filmcenter.cz

 

Kontaktujte nás